-
Miket tanítottak nektek tényként az iskolában, amit azóta már megcáfoltak?
Posted by MrCaptain_8017@reddit | askhungary | View on Reddit | 163 comments
-
Mi volt a legkellemetlenebb helyzet amibe a gyereked hozott?
Posted by Sgdbgfg@reddit | askhungary | View on Reddit | 125 comments
-
Nagyon fontos nekem, hogy más mit gondol, tipp?
Posted by Educational-Cap-7179@reddit | askhungary | View on Reddit | 20 comments
-
Elvonókúra Magyarországon vagy Ausztriában?
Posted by itsenoughprivat007@reddit | askhungary | View on Reddit | 16 comments
-
Hol jártatok eddig, ahol jobb volt a tömegközlekedés, mint Budapesten?
Posted by Worried-Usual-396@reddit | askhungary | View on Reddit | 256 comments
-
Mi az a tulajdonság vagy viselkedés, amiről az ellenkező nem azt hiszi, hogy vonzó, de téged inkább taszít?
Posted by EnvironmentFun8658@reddit | askhungary | View on Reddit | 504 comments
-
Mindennapos fejfájással kapcsolatos vélemények?
Posted by ZoliBakos@reddit | askhungary | View on Reddit | 101 comments
-
Mikor érdemes egy kutyától megválni?
Posted by United-Sector3899@reddit | askhungary | View on Reddit | 101 comments
-
Éttermek Budapesten gluténérzékenyként?
Posted by mindenmentes@reddit | askhungary | View on Reddit | 17 comments
-
A DÁP-on kívül tudok bárhol máshol AVDH-val dokumentumot hitelesíteni?
Posted by SzentkralyiAlexaSimp@reddit | askhungary | View on Reddit | 17 comments
-
Inkább fiatalon, vagy később érdemes házasodni, miért változnak a trendek?
Posted by BlackSheep900802@reddit | askhungary | View on Reddit | 69 comments
-
Melyik ételt ennéd, ha csak egy étel létezne a földön?
Posted by VideoWhole5002@reddit | askhungary | View on Reddit | 275 comments
-
Which Hungarian university is best for Mechanical Engineering and is Hungary even worth considering?
Posted by FanaticFuryy@reddit | askhungary | View on Reddit | 9 comments
-
Milyen terveitek vannak az idei nyárra?
Posted by Fun-Goose-1909@reddit | askhungary | View on Reddit | 77 comments
-
Srácok, Miért írtok üzenetet hajnali kettőkor?
Posted by One_Scarcity_92@reddit | askhungary | View on Reddit | 43 comments
-
Ti nézitek a világbajnokságot, ha igen,minden meccset vagy csak a rangadókat?
Posted by sirfrancisdrake96@reddit | askhungary | View on Reddit | 78 comments
-
Budapest - Pest megye - Melyik kornyek lehet idealis kutyatartas mellett?
Posted by rifle02@reddit | askhungary | View on Reddit | 11 comments
-
Milyen az élet a Magyaroknak ezen a területen?
Posted by Internal-Roll-3236@reddit | askhungary | View on Reddit | 103 comments
-
Milyen jelenleg melegnek lenni magyarországon?
Posted by IJustDontWannaBe@reddit | askhungary | View on Reddit | 110 comments
-
Akik már gyerekkoruk óta túlsúlyosak - rájöttetek valaha, hogy mi állt mögötte?
Posted by Fun_Chocolate_8988@reddit | askhungary | View on Reddit | 145 comments
-
Mik a ti, filmekkel kapcsolatos népszerűtlen vagy megosztó véleményeitek, amikkel sokan nem értenének egyet?
Posted by AbigailOnTheIsland@reddit | askhungary | View on Reddit | 619 comments
-
El tudná ezt valaki magyarázni valaki?
Posted by Important-Egg-798@reddit | askhungary | View on Reddit | 103 comments
-
Szerinted mennyire gáz ha egy felnőtt, 30 fölötti férfi elektromos rollerrel jár?
Posted by Direct-Manager6499@reddit | askhungary | View on Reddit | 107 comments
-
Miért hozzák ki hamarabb a kaját, ha közvetlen az étteremtől rendelem meg?
Posted by Delicious_Parsnip781@reddit | askhungary | View on Reddit | 22 comments
-
A Tesco-s kínaikban külön rendelhető ételeket próbálta már valaki?
Posted by frocsog@reddit | askhungary | View on Reddit | 18 comments
-
Szerintetek mennyire gyakori a csalás a nyereményjátékokon?
Posted by Petite_Bumblebee@reddit | askhungary | View on Reddit | 141 comments
-
Ki az az énekes vagy zenész, akit nagyon szeretsz, de úgy érzed, hogy ciki?
Posted by Zealousideal-Bed-301@reddit | askhungary | View on Reddit | 490 comments
-
Szerintetek az normális ha főnök azt mondta hogy nem azért vagyok ott hogy gondolkodjak szóval ne beszéljek hanem járjon a kezem?
Posted by monkecat123@reddit | askhungary | View on Reddit | 74 comments
-
Akik tudatosan döntöttek a gyermekvállalás mellett, milyen érvek szóltak mellette?
Posted by Fresh-Web3904@reddit | askhungary | View on Reddit | 84 comments
-
Vannak-e Bem mozihoz hasonló helyek?
Posted by RealElvarasaidVannak@reddit | askhungary | View on Reddit | 8 comments
-
Postai értesítőt kaptam más nevére, a rendőrségtől várható hogy be is kopognak?
Posted by Nervous_Banana_6232@reddit | askhungary | View on Reddit | 23 comments
-
Ma esti A Perfect Circle koncert - előzenekar?
Posted by Calm_Leading_9448@reddit | askhungary | View on Reddit | 3 comments
-
Fajtiszta törzskönyves Samoyed kutya?
Posted by Sz_Lexa@reddit | askhungary | View on Reddit | 24 comments
-
Beliani-ról tudtok mondani véleményt?
Posted by cosmic_sis@reddit | askhungary | View on Reddit | 12 comments
-
Looking for a recipe for Kapros Borjupörkölt?
Posted by GizzyKing@reddit | askhungary | View on Reddit | 11 comments
-
Ecofamily mint munkahely vélemények?
Posted by Ok-Raspberry5249@reddit | askhungary | View on Reddit | 21 comments
-
How long did it take to get a TAJ card after submitting the application?
Posted by higghiggyuri@reddit | askhungary | View on Reddit | 12 comments
-
Mi az a munka ami jól fizet, mégsem kell szinte semmit sem csinálni a munkahelyen?
Posted by tollhegy@reddit | askhungary | View on Reddit | 72 comments
-
Budapesti ötvös arany karikagyűrű készítéshez?
Posted by halfbloodberry@reddit | askhungary | View on Reddit | 11 comments
-
Puregold fehérje drágulás, más alternatívák, jó ízben, minőségben?
Posted by ferike99@reddit | askhungary | View on Reddit | 17 comments
-
Szoktatok youtuberól, facebookról videókat letölteni, hogy később megnézzétek?
Posted by reddit_geb@reddit | askhungary | View on Reddit | 28 comments
-
Szerintetek gáz ha nem akarok továbbtanulni, inkabb lennék felszolgáló?
Posted by monkecat123@reddit | askhungary | View on Reddit | 58 comments
-
Metro áruházba mikor érkezik friss hús áru?
Posted by ofiacska@reddit | askhungary | View on Reddit | 3 comments
-
Használt valamlyikőtök Airalo eSIM megoldást EU-n kívüli roamingra?
Posted by LandscapePractical78@reddit | askhungary | View on Reddit | 24 comments
-
Orvosi alkalmassági vizsgálat ára 22 ezer Ft?
Posted by Brief_Evening_8504@reddit | askhungary | View on Reddit | 37 comments
-
Hány alkalom nálatok egy törölköző használata?
Posted by Wonderful-Grass-3310@reddit | askhungary | View on Reddit | 247 comments
-
Miért osztanak meg az emberek mindent a közösségi médiákban?
Posted by bArbAMama23@reddit | askhungary | View on Reddit | 53 comments
-
Melyik a legélhetőbb magyar megye, város?
Posted by New-Manufacturer8333@reddit | askhungary | View on Reddit | 160 comments
-
Pornófüggoseg hogy kezelhető, mit csinaltal?
Posted by Dear-Blood6153@reddit | askhungary | View on Reddit | 42 comments
-
Milyen viselkedéstől vagy kisugárzástól lesz valaki sokkal vonzóbb?
Posted by _-reddit-_1@reddit | askhungary | View on Reddit | 84 comments