TheaterFire

Currently browsing tags:

  • askhungary
  • Miket tanítottak nektek tényként az iskolában, amit azóta már megcáfoltak?

    Posted by MrCaptain_8017@reddit | askhungary | View on Reddit | 163 comments

  • Mi volt a legkellemetlenebb helyzet amibe a gyereked hozott?

    Posted by Sgdbgfg@reddit | askhungary | View on Reddit | 125 comments

  • Nagyon fontos nekem, hogy más mit gondol, tipp?

    Posted by Educational-Cap-7179@reddit | askhungary | View on Reddit | 20 comments

  • Elvonókúra Magyarországon vagy Ausztriában?

    Posted by itsenoughprivat007@reddit | askhungary | View on Reddit | 16 comments

  • Hol jártatok eddig, ahol jobb volt a tömegközlekedés, mint Budapesten?

    Posted by Worried-Usual-396@reddit | askhungary | View on Reddit | 256 comments

  • Mi az a tulajdonság vagy viselkedés, amiről az ellenkező nem azt hiszi, hogy vonzó, de téged inkább taszít?

    Posted by EnvironmentFun8658@reddit | askhungary | View on Reddit | 504 comments

  • Mindennapos fejfájással kapcsolatos vélemények?

    Posted by ZoliBakos@reddit | askhungary | View on Reddit | 101 comments

  • Mikor érdemes egy kutyától megválni?

    Posted by United-Sector3899@reddit | askhungary | View on Reddit | 101 comments

  • Éttermek Budapesten gluténérzékenyként?

    Posted by mindenmentes@reddit | askhungary | View on Reddit | 17 comments

  • A DÁP-on kívül tudok bárhol máshol AVDH-val dokumentumot hitelesíteni?

    Posted by SzentkralyiAlexaSimp@reddit | askhungary | View on Reddit | 17 comments

  • Inkább fiatalon, vagy később érdemes házasodni, miért változnak a trendek?

    Posted by BlackSheep900802@reddit | askhungary | View on Reddit | 69 comments

  • Melyik ételt ennéd, ha csak egy étel létezne a földön?

    Posted by VideoWhole5002@reddit | askhungary | View on Reddit | 275 comments

  • Which Hungarian university is best for Mechanical Engineering and is Hungary even worth considering?

    Posted by FanaticFuryy@reddit | askhungary | View on Reddit | 9 comments

  • Milyen terveitek vannak az idei nyárra?

    Posted by Fun-Goose-1909@reddit | askhungary | View on Reddit | 77 comments

  • Srácok, Miért írtok üzenetet hajnali kettőkor?

    Posted by One_Scarcity_92@reddit | askhungary | View on Reddit | 43 comments

  • Ti nézitek a világbajnokságot, ha igen,minden meccset vagy csak a rangadókat?

    Posted by sirfrancisdrake96@reddit | askhungary | View on Reddit | 78 comments

  • Budapest - Pest megye - Melyik kornyek lehet idealis kutyatartas mellett?

    Posted by rifle02@reddit | askhungary | View on Reddit | 11 comments

  • Milyen az élet a Magyaroknak ezen a területen?

    Posted by Internal-Roll-3236@reddit | askhungary | View on Reddit | 103 comments

  • Milyen jelenleg melegnek lenni magyarországon?

    Posted by IJustDontWannaBe@reddit | askhungary | View on Reddit | 110 comments

  • Akik már gyerekkoruk óta túlsúlyosak - rájöttetek valaha, hogy mi állt mögötte?

    Posted by Fun_Chocolate_8988@reddit | askhungary | View on Reddit | 145 comments

  • Mik a ti, filmekkel kapcsolatos népszerűtlen vagy megosztó véleményeitek, amikkel sokan nem értenének egyet?

    Posted by AbigailOnTheIsland@reddit | askhungary | View on Reddit | 619 comments

  • El tudná ezt valaki magyarázni valaki?

    Posted by Important-Egg-798@reddit | askhungary | View on Reddit | 103 comments

  • Szerinted mennyire gáz ha egy felnőtt, 30 fölötti férfi elektromos rollerrel jár?

    Posted by Direct-Manager6499@reddit | askhungary | View on Reddit | 107 comments

  • Miért hozzák ki hamarabb a kaját, ha közvetlen az étteremtől rendelem meg?

    Posted by Delicious_Parsnip781@reddit | askhungary | View on Reddit | 22 comments

  • A Tesco-s kínaikban külön rendelhető ételeket próbálta már valaki?

    Posted by frocsog@reddit | askhungary | View on Reddit | 18 comments

  • Szerintetek mennyire gyakori a csalás a nyereményjátékokon?

    Posted by Petite_Bumblebee@reddit | askhungary | View on Reddit | 141 comments

  • Ki az az énekes vagy zenész, akit nagyon szeretsz, de úgy érzed, hogy ciki?

    Posted by Zealousideal-Bed-301@reddit | askhungary | View on Reddit | 490 comments

  • Szerintetek az normális ha főnök azt mondta hogy nem azért vagyok ott hogy gondolkodjak szóval ne beszéljek hanem járjon a kezem?

    Posted by monkecat123@reddit | askhungary | View on Reddit | 74 comments

  • Akik tudatosan döntöttek a gyermekvállalás mellett, milyen érvek szóltak mellette?

    Posted by Fresh-Web3904@reddit | askhungary | View on Reddit | 84 comments

  • Vannak-e Bem mozihoz hasonló helyek?

    Posted by RealElvarasaidVannak@reddit | askhungary | View on Reddit | 8 comments

  • Postai értesítőt kaptam más nevére, a rendőrségtől várható hogy be is kopognak?

    Posted by Nervous_Banana_6232@reddit | askhungary | View on Reddit | 23 comments

  • Ma esti A Perfect Circle koncert - előzenekar?

    Posted by Calm_Leading_9448@reddit | askhungary | View on Reddit | 3 comments

  • Fajtiszta törzskönyves Samoyed kutya?

    Posted by Sz_Lexa@reddit | askhungary | View on Reddit | 24 comments

  • Beliani-ról tudtok mondani véleményt?

    Posted by cosmic_sis@reddit | askhungary | View on Reddit | 12 comments

  • Looking for a recipe for Kapros Borjupörkölt?

    Posted by GizzyKing@reddit | askhungary | View on Reddit | 11 comments

  • Ecofamily mint munkahely vélemények?

    Posted by Ok-Raspberry5249@reddit | askhungary | View on Reddit | 21 comments

  • How long did it take to get a TAJ card after submitting the application?

    Posted by higghiggyuri@reddit | askhungary | View on Reddit | 12 comments

  • Mi az a munka ami jól fizet, mégsem kell szinte semmit sem csinálni a munkahelyen?

    Posted by tollhegy@reddit | askhungary | View on Reddit | 72 comments

  • Budapesti ötvös arany karikagyűrű készítéshez?

    Posted by halfbloodberry@reddit | askhungary | View on Reddit | 11 comments

  • Puregold fehérje drágulás, más alternatívák, jó ízben, minőségben?

    Posted by ferike99@reddit | askhungary | View on Reddit | 17 comments

  • Szoktatok youtuberól, facebookról videókat letölteni, hogy később megnézzétek?

    Posted by reddit_geb@reddit | askhungary | View on Reddit | 28 comments

  • Szerintetek gáz ha nem akarok továbbtanulni, inkabb lennék felszolgáló?

    Posted by monkecat123@reddit | askhungary | View on Reddit | 58 comments

  • Metro áruházba mikor érkezik friss hús áru?

    Posted by ofiacska@reddit | askhungary | View on Reddit | 3 comments

  • Használt valamlyikőtök Airalo eSIM megoldást EU-n kívüli roamingra?

    Posted by LandscapePractical78@reddit | askhungary | View on Reddit | 24 comments

  • Orvosi alkalmassági vizsgálat ára 22 ezer Ft?

    Posted by Brief_Evening_8504@reddit | askhungary | View on Reddit | 37 comments

  • Hány alkalom nálatok egy törölköző használata?

    Posted by Wonderful-Grass-3310@reddit | askhungary | View on Reddit | 247 comments

  • Miért osztanak meg az emberek mindent a közösségi médiákban?

    Posted by bArbAMama23@reddit | askhungary | View on Reddit | 53 comments

  • Melyik a legélhetőbb magyar megye, város?

    Posted by New-Manufacturer8333@reddit | askhungary | View on Reddit | 160 comments

  • Pornófüggoseg hogy kezelhető, mit csinaltal?

    Posted by Dear-Blood6153@reddit | askhungary | View on Reddit | 42 comments

  • Milyen viselkedéstől vagy kisugárzástól lesz valaki sokkal vonzóbb?

    Posted by _-reddit-_1@reddit | askhungary | View on Reddit | 84 comments

Next